Povinné ručení online

Nejlevnější povinné ručení

Nabídka všech pojišťoven v ČR. Vaše úspora je náš cíl. Srovnejte si nabídky zde.

 • Průměrná úspora 1700 Kč
 • Srovnání nabídek do 1 minuty
Nabídka všech pojišťoven v ČR

Proč sjednat povinné ručení online ?

Abyste mohli na pojištění ušetřit, vytvořili jsme pro Vás jednoduché porovnání povinného ručení, které probíhá automaticky, online a nezabere více, než pár minut. Naše intuitivní porovnání povinného ručení Vás vůbec nezdrží, jeho hlavními výhodami jsou:

 • Rychlost porovnání nabídek

  Vyplnění online formuláře by Vám mělo zabrat jen několik minut.

 • Úspora až 70%

  85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je až 1 700 Kč.

 • Zelená karta

  Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte zítra poštou.

 • Zdarma pojištění pneumatik

  ZDARMA k povinnému ručení získáte pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Zaplacení doplatku povinného ručení lhůta

Průměrný výdělek - Finance.cz

Dobry den, zajímala by mě NÁHRADA MZDY za DOVOLENOU v tomto případě: V červenci si beru 10 dní dovolenou(řekněme půl měsíce), zbylých 10 dní mám neplacené volno. . Povinné ručení: Chcete porušovat zákon?
poradna.finance.cz/mzdy/51280-prumerny-vydelek/

Pokuta od Čkp

Dobrý den, potřebovala bych nutně poradit. Před dvěma roky jsem si koupila motocykl. Po několika dnech se technický stav začal zhoršovat až motocykl přestal jezdit úplně. Povinné ručení jsem si sjednala hned první den po zakoupení.
antickp.cz/2/1871/2752/_subject_

Dovoz nových aut z EU: stále se vyplatí?

Doplatek se následně platí hotově při převzetí vozidla. Tam je třeba dát si pozor na zákonem dané limity na hotovostní platby v jednom dni,“ upozorňuje Zdeněk Jílek. „Prodejce auto nikdy nevydá, pokud není celé zaplaceno,“
tipcars.com/magazin-dovoz-novych-aut-z-eu-stale-se-vyplati-5292.html

Výzvy

Autobazar, možností je několik, třeba že budou auta pojištěna, nebo v souladu se zákonem 168/1999 prokážete, že jste nemusel mít vozidlo pojištěno, nebo že nejste osoba povinná, popřípadě, že jste vozidlo neprovozoval.
antickp.cz/2/980/994/_subject_

Jak pomůže stát lidem poškozeným povodněmi?- Finance.cz

Řada míst v České republice byla zasažena povodněmi. . Kvůli živelní katastrofě se někteří lidé mohou dostat do nesnází. . Výplata dávek není. Hmotná nouzeSociální službyPříspěvek na péčiPříspěvek na živobytíDoplatek na bydlení
finance.cz/zpravy/finance/391298-jak-pomuze-stat-lidem-poskozenym...

Nejčastější dotazy | Allianz

Povinné ručení – nárok na zapůjčení srovnatelného vozidla má fyzická osoba i podnikající subjekt (poškozený). Nutno prokázat účelnost (důvod) zapůjčení, doložit půjčovní smlouvu, zaplacení půjčovného (vznik škody), fakturu za půjčovné.
allianz.cz/pro-klienty/nejcastejsi-dotazy/

Finanční poradna Spočítáme...téma - povinné ručení

povinné ručení Dobrý den,loni v červenci jsme prodali auto.Pov.ručení bylo zaplaceno pouze do května.Na pobočce ČP jsme nehlásili,že chceme doplatit pojistku.Nic se nělo,proto jsme zašli opět na pobočku.Tam s námi nyni sepsali.
spocitame.cz/doplnkove-pojisteni/povinne-ruceni-t71281.html

Nejčastější dotazy | Allianz

Povinné ručení – nárok na zapůjčení srovnatelného vozidla má fyzická osoba i podnikající subjekt (poškozený). Nutno prokázat účelnost (důvod) zapůjčení, doložit půjčovní smlouvu, zaplacení půjčovného (vznik škody), fakturu za půjčovné.
allianz.cz/pro-klienty/nejcastejsi-dotazy/?aid=20252735

Nehodová služba sro- zkušenosti a varování stránka 2 | Forum...

podle mě se mýlíš, protože plnění povinného ručení má svoje meze, a pokud nepokryje všechny náklady na vyrovnání se s poškozeným, má ten poškozený právo je na tobě vymáhat. a pokud se spolu nedohodnete, tak to musí vyřešit.
motorkari.cz/forum-detail/?ft=103618fid=34pgr=2

Neznámému kupci dnes uplyne lhůta pro zaplacení pily Javořice...

Zlín 18. února (ČTK) - Neznámému kupci dnes uplyne lhůta pro zaplacení peněz za obří pilu Javořice, kterou od firmy CE WOOD 18. ledna vydražil. Společnost Javořice je však od středy v insolvenci. . Doplatek na bydlení
finance.cz/zpravy...uplyne-lhuta-pro-zaplaceni-pily-javorice/

© Všechna práva vyhrazena