Povinné ručení online

Nejlevnější povinné ručení

Nabídka všech pojišťoven v ČR. Vaše úspora je náš cíl. Srovnejte si nabídky zde.

 • Průměrná úspora 1700 Kč
 • Srovnání nabídek do 1 minuty
Nabídka všech pojišťoven v ČR

Proč sjednat povinné ručení online ?

Abyste mohli na pojištění ušetřit, vytvořili jsme pro Vás jednoduché porovnání povinného ručení, které probíhá automaticky, online a nezabere více, než pár minut. Naše intuitivní porovnání povinného ručení Vás vůbec nezdrží, jeho hlavními výhodami jsou:

 • Rychlost porovnání nabídek

  Vyplnění online formuláře by Vám mělo zabrat jen několik minut.

 • Úspora až 70%

  85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je až 1 700 Kč.

 • Zelená karta

  Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte zítra poštou.

 • Zdarma pojištění pneumatik

  ZDARMA k povinnému ručení získáte pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Smluvní povinné pojištění

Zákonné pojištění vozidel, auta, online

Pojištění motorových vozidel je na základě zákona povinně smluvní a to již od roku 2000. Znamená to, že je povinnost - až na výjimky uvedené viz výše - mít toto pojištění uzavřené, jinak vám hrozí pokuty - viz níže.
povinne-ruceni.com/pojisteni-vozidel.html

Je velmi pravděpodobné, že většina z vás již nějaké pojištění má

Druhy životního pojištění. Vypovězení smlouvy o životním pojištění. V případě potřeby jsme schopni připravit Vám adekvátní náhradu starých smluv za nové tak, aby rozsah pojištění plně odpovídal Vašim aktuálním požadavkům a potřebám.
financnizihadlo.cz/

Vypovědět smlouvu o povinném ručení nestačí!- Měšec.cz

. výši 10 % v závislosti na změně smluvních ujednání podmíněné podpisem dodatku ke smlouvě. Na tento dopis, v dobré víře, že dle podané výpovědi k 31. 12. 2001 pojištění končí, již pan Rachman neodpověděl doporučeným dopisem.
mesec.cz/clanky/vypovedet-smlouvu-o-povinnem-ruceni-nestaci/

Autobusová doprava Pragotour - www.pragotour.cz - Pridajlink.sk

Autobusová doprava a mezinárodní autobusová doprava vlastními autobusy a minibusy, autobusy smluvních dopravců, zajistíme autobusovou dopravu pro max. . * Tento údaj je povinný
pridajlink.sk/link/22355/autobusova-doprava-pragotour.html

Generali pojišťovna | Expresnipojisteni.cz

Generali nabízí široký rozsah pojistných služeb, mezi nimiž nechybí pojištění majetku, pojištění osob, pojištění odpovědnosti či pojištění individuálních rizik. Generali má také právo poskytovat havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti za.
expresnipojisteni.cz/generali

Povinné ručení pro motorová vozidla | Finanční kancelář Rena plus...

Povinné smluvní pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Povinné ručení musí mít sjednáno všichni majitelé vozidel. Bez tohoto pojištění nesmí žádný řidič vyjet se svým vozidlem na silnici.
renaplus.cz/finance/pojisteni/povinneruceni/

Novinky v povinném ručení na rok 2007

. rok se jim toto pojištění k tomuto dni obnovuje. Je to již tradice daná předchozím monopolním systémem zákonného povinného pojištění. Od 1.1.2000 se stal produkt povinně smluvním a řidiči si mohli rázem volit z více pojišťoven.
zpravy.kurzy.cz/126343-novinky-v-povinnem-ruceni-na-rok-2007/

Np0414.cdr

2. Tato smluvní ujednání jsou nedílnou součástí pojistné smlouvy. 3. Pojištění sjednané dle těchto smluvních ujednání je pojištěním škodovým.. 5. Jestliže pojistník nesplnil povinnost podle odstavce 4.1, není pojistitel povinen. Výluky Z Pojištění
epojisteni.cz/vzory-smluv/HVP_Smluvni_ujednani_POV0414.pdf

Smluvní podmínky

Vzkazy a příspěvky. IX. smluvních podmínek. . Zákazník je povinen uhradit zálohu z ceny sjednaných služeb ve výši 50% nejpozději do 5 dnů od doručení faktury, pokud se obě smluvní strany nedohodnou jinak.. X. Ručení, pojištění
korutanytour.eu/smluvni-podminky

Povinné ručení | S VOLANTEM

O povinném ručení Povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti z provozu vozidla upravuje zákon a musí ho mít každý motorista. Jde o povinně smluvní pojištění odpovědnosti, které se týká škod způsobených při provozu vozidla, a tak.
svolantem.cz/povinne-ruceni

© Všechna práva vyhrazena