Povinné ručení online

Nejlevnější povinné ručení

Nabídka všech pojišťoven v ČR. Vaše úspora je náš cíl. Srovnejte si nabídky zde.

 • Průměrná úspora 1700 Kč
 • Srovnání nabídek do 1 minuty
Nabídka všech pojišťoven v ČR

Proč sjednat povinné ručení online ?

Abyste mohli na pojištění ušetřit, vytvořili jsme pro Vás jednoduché porovnání povinného ručení, které probíhá automaticky, online a nezabere více, než pár minut. Naše intuitivní porovnání povinného ručení Vás vůbec nezdrží, jeho hlavními výhodami jsou:

 • Rychlost porovnání nabídek

  Vyplnění online formuláře by Vám mělo zabrat jen několik minut.

 • Úspora až 70%

  85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je až 1 700 Kč.

 • Zelená karta

  Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte zítra poštou.

 • Zdarma pojištění pneumatik

  ZDARMA k povinnému ručení získáte pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Povinne ruceni vlastnik pojistnik

Cpp Výpočty online: Pojištění vozidel

Rok narození pojistníka musí být vyplněn.. Informace o vlastníkovi: Stejný jako pojistník. Povinné ručení: Potvrzená celková doba trvání předchozích pojištění: *. Výpočet pojistného Online sjednání
povinné ručení nepojištěné vozidlo

Otázky a odpovědi | Pojisti auto

Každé vozidlo, zapsané v registru vozidel, musí mít ze zákona č. 168/199 sb. uzavřeno účinné Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla – tzv. povinné ručení, které je povinné pro každého vlastníka motorového vozidla s registrační.
pojistiauto.jaksepojistit.cz/otazky-a-odpovedi

Wp-Vpp-04-02.indd

Výše pojistného je uvedená v pojistné smlouvě a vychází ze sazeb pojistitele platných ke dni uzavření pojistné smlouvy. Není-li ujednáno v pojistné smlouvě jinak, je pojistné považováno za běžné pojistné, které je splatné první den.
srovnejto.cz/soubory...pro_povinne_ruceni_a_havarijni_pojisteni_wuestenrot...

Povinné ručení sazby 2014, porovnání

Povinné ručení je hovorové označení pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Povinné ručení je povinen pro své vozidlo sjednat dle zákona č. 168/1999 Sb. jeho vlastník nebo spoluvlastník. Výjimku z této.
povinne-ruceni.kurzy.cz/

Povinné ručení není luxus,ale povinnost - ASTORIE a. S.

V rámci tzv. skupinové pojistné smlouvy lze uzavřít povinné ručení pro více vozidel, pokud podnikáte, potom na celý váš vozový park. Výhodou je flexibilita pojištění a jeho rychlá reakce na změny ve vozovém parku.
astorieas.cz/novinky/361

Výpověď povinného ručení

Výpověď povinného ručení - zánik smlouvy Pojistnou smlouvu za škodu způsobenou provozem vozidla (povinné ručení) je možné vypovědět ve smyslu ustanovení zákona o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla č.168/1999 Sb. a zákona.
art-pojisteni-vozidel.cz/vypoved-povinneho-ruceni.html

Zákonné pojištění vozidel

Pokud povinné ručení zaniklo a nebyla-li ve lhůtě 14 dnů ode dne tohoto zániku pojištění uzavřena nová pojistná smlouva týkající se téhož vozidla, je vlastník tohoto vozidla povinen nejpozději ve stejné lhůtě odevzdat státní poznávací.
zakonne-pojisteni-vozidel.eu/

Na co se vztahuje povinné ručení

Co je to povinné ručení, na co se vztahuje a jaké náležitosi musí obsahovat pojistní smlouva. FM Partner Vám poradí.. Kdo má povinnost uzavřít pojistnou smlouvu
fmpartner.cz/obcane/na_co_se_vztahuje_povinne_ruceni

Pojistník | Povinne-ruceni-porovnani.eu

Osoba, která uzavřela s pojistitelem pojistnou smlouvu, se nazývá pojistník. Na základě pojistné smlouvy je pojistník povinen platit povinné ručení. Osoba, která povinné ručení platí, může být rozdílná od vlastníka vozidla.
povinne-ruceni-porovnani.eu/pojistnik

Cpp Výpočty online: Pojištění vozidel

Rok narození pojistníka musí být vyplněn.. Informace o vlastníkovi: Stejný jako pojistník. Povinné ručení: Potvrzená celková doba trvání předchozích pojištění: *. Výpočet pojistného Online sjednání
cpp.cz/pojisteni-vozidel~povinne-ruceni~vypocet-pojistneho/stranka...

© Všechna práva vyhrazena