Povinné ručení online

Nejlevnější povinné ručení

Nabídka všech pojišťoven v ČR. Vaše úspora je náš cíl. Srovnejte si nabídky zde.

 • Průměrná úspora 1700 Kč
 • Srovnání nabídek do 1 minuty
Nabídka všech pojišťoven v ČR

Proč sjednat povinné ručení online ?

Abyste mohli na pojištění ušetřit, vytvořili jsme pro Vás jednoduché porovnání povinného ručení, které probíhá automaticky, online a nezabere více, než pár minut. Naše intuitivní porovnání povinného ručení Vás vůbec nezdrží, jeho hlavními výhodami jsou:

 • Rychlost porovnání nabídek

  Vyplnění online formuláře by Vám mělo zabrat jen několik minut.

 • Úspora až 70%

  85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je až 1 700 Kč.

 • Zelená karta

  Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte zítra poštou.

 • Zdarma pojištění pneumatik

  ZDARMA k povinnému ručení získáte pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Povinné ručení ckp

Levné povinné ručení se brzy stane minulostí - Autohit

K negativní bilanci v povinném ručení přispívá kromě snižování cen také meziroční nárůst závažných dopravních nehod se zraněním a úmrtím (+3 %), které výrazně ovlivňují celkový škodní úhrn. Od roku 2000 se téměř zdvojnásobil, přičemž.
autohit.cz/novinky/35090-levne-povinne-ruceni-se-brzy-stane...

Na silnicích ubývá nepojištěných řidičů - Ručení.cz

Díky zavedení příspěvku do garančního fondu ČKP a jeho důsledného vymáhání ubylo škod způsobených vozidly bez povinného ručení. . 2010 Česká kancelář pojistitelů obeslala 185 tis. majitelů nepojištěných vozidel.
ruceni.cz/zpravy/finance/260690-na-silnicich-ubyva-nepojistenych-ridicu/

Novinka v povinném ručení - pojištění proti pokutám

7. 9. 2010 – V několika posledních měsících jsme Vás informovali o postupu České kanceláře pojistitelů (ČKP) v boji proti neplatičům povinného ručení. Děje se tak formou vybírání příspěvků do garančního fondu ČKP, ze kterého.
povinneruceni.name/clanky

Kalkulačka povinného ručení

Na závěr nám nezbývá nic jiného než dodat, že jízdu bez uzavřeného povinného ručení rozhodně nedoporučujeme. Přejeme Vám zároveň mnoho šťastných kilometrů a přidáváme citát ze stránek samotné ČKP: "Jezdit bez povinného.
povinne-ruceni.com/pojisteni-vozidel.html

Vyřešeno] Černé ovce na téma ČKP - návod od České televize

S důvěrou si zahrává taky Česká kancelář pojistitelů, která po řidičích vymáhá příspěvek do garančního fondu v případě, že nemají zajištěné povinné ručení. Jenomže ho vymáhá i po těch, kteří auto neměli. A to už je trochu přes čáru.
antickp.cz/2/388/388/_subject_

Jak se bránit ČKP? | Povinné ručení porovnej

Dostali jste obsílku od České kanceláře pojistitelů (ČKP) a to i přesto, že si nejste vědomi jakéhokoliv prohřešku? Nejste jediný, ČKP si často bere na mušku m. 85% zákazníků ušetří za povinné ručení průměrně 1750 Kč
povinneruceniporovnej.cz/jak-se-branit-ckp/

Česká kancelář pojistitelů

Podle § 24c zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, jsou vlastníci a provozovatelé vozidel, kteří nemají sjednáno pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení), počínaje 1. lednem 2009 povinni.
ckp.cz/sprava.php

Česká kancelář pojistitelů

Podle § 24c zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, jsou vlastníci a provozovatelé vozidel, kteří nemají sjednáno pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinné ručení), počínaje 1. lednem 2009 povinni.
ckp.cz/clen.php

Vozidlo bez povinného ručení

Dobrý den, potřeboval bych radu. . Dnes mi přišla Výzva k úhradě za nepojištěné vozidlo 97 dní ve výši 5030. Auto v tom období stálo na neoplocené zahradě u stavby rodinného. Re: Vozidlo bez povinného ručení 13. 09. 2013 09:54
antickp.cz/2/1937/vozidlo-bez-povinneho-ruceni

Čkp

ČKP 17. 03. 2014 19:47. Myometr: To je teda pěkná hloupost! Aby mohla být moto vyjmuta z depozitu , musí být placené povinné ručení a udělaná NOVÁ STK.
antickp.cz/2/3056/ckp

© Všechna práva vyhrazena